KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13448128
nr 1344 8128
Acke Ã…slund
(1881-1958), Sverige
Blandteknik, Hästar. Monogramsignerad 1942. Bär dedikation. Motivet: 20x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 31 augusti 2020
kl 19:27:10
26/8 20:33:37
Acke Ã…slund
Läs mer om Acke Ã…slund